Black Christmas, I gave you my heart
Moje piękne i życzliwe literki pragną się złożyć w życzenia, dlatego wszystkim tu zgromadzonym życzę Wesołych Świąt! Sowitego karpia, niewyobrażalnych porcji pysznego jedzenia, wymarzonych prezentów pod choinką, ujrzenia w przestworzach Świętego Mikołaja z Rudolfem i WSZYSTKIEGO!

My lovely and kind letters want to look like a Christmas Greetings. That's why I wish to all of you Merry Christmas! Unbelievably delicious dishes on your christmas tables, awesome presents which you've been dreaming of under the christmas tree, meeting with Santa Claus in the company of Rudolph the Red Nosed Reindeer and EVERYTHING WHAT YOU'VE EVER WANTED!FOLLOW ME ON INSTAGRAM!
cape - my own design // shoes - Choies // dress - Reserved // clutch - ALEXANDER WANG

15 comments:

 1. Love the cape. Merry christmas :) x

  ReplyDelete
 2. Jak już pisałam wczoraj - wreszcie stylizacja w totalnie świątecznych barwach. Dziękujemy Ams. ;-)
  Wesołych, oczywiście.

  ReplyDelete
 3. cudowny makijaż! stylizacja również :)

  ReplyDelete
 4. Piękne usta!
  Wesołych Świąt :)

  ReplyDelete
 5. cóż za idealna Pani!
  Wesołych!

  ReplyDelete
 6. You're really perfect in this outfit!

  ReplyDelete
 7. absolutely in love with this monochromatic play of textures!

  http://hypemyhip.blogspot.com/

  ReplyDelete
 8. Świąteczna notka i nie ma granatów, zieleni ani czerwieni (bo na ustach to róż?). LUBIĘ. Kopertówka i peleryna najlepsze!

  ReplyDelete
 9. Jak zawsze piękna Lady in black :)

  ReplyDelete
 10. To się nazywa niezwykle odczarować element stroju który już się zdązył przejść i zle kojarzyc. Nie sadziłam, ze kiedykolwiek powiem, ze czarne drobne kabaretki wyglądaja swietnie. Ale majac taki jak Ty talent do łączenia ze soba elementów to nie wiem czy cokolwiek moze zle wygladac u Ciebie :) Piekonosc :) Mimo ze czern lubie a nie uwielbiam to Twoja kocham :)

  ReplyDelete
 11. Woww! Masz niezwykle oryginalną urodę, kojarzy mi się trochę na niektórych zdjęciach z kobietami z lat 20. Na dodatek potrafisz tak dobrać do siebie stroje, że wyglądasz intrygująco i szalenie ładnie! Ogromnie zazdroszczę, dodaje do obserwowanych i obiecuję dalej się Tobą zachwycać! ;)

  ReplyDelete