Tokyo - 3.07.2016Cześć! Ostatnio częściej niż modą, zajmuję się Japonią. Muszę przyznać, że jest to znacznie przyjemniejsze zajęcie, zwłaszcza, że aktualnie jestem w Tokyo. 35 stopni celsjusza nie jest na szczęście wielką przeszkodą w eksplorowaniu nowych miejsc. Zasmuca mnie jedynie fakt, że nie uda nam się tym razem zdobyć Fuji-san (organizacyjne problemy, eh). W zamian za to, przeprowadziliśmy się właśnie z Shinjuku na Shimokitazawa, po drodze odwiedzając Kamakurę nad Pacyfikiem.

Jeśli chcecie oglądać relację z Japonii na bieżąco, zapraszam na snapchat: amslal

Ohayo! Recently, I spend much more time dealing with Japan than fashion... And I must say that is an incredibly pleasant subject to deal with considering I'm in Tokyo now. Exploring new places in here is fun even in 35 degrees. Although we're not climbing up Fuji-san this time, we've managed to move our 'house' from Shinkuju to Shimokitazawa! All of that visiting Kamakura by the ocean in the meantime. Complicated schedule.

If you wanna follow my Tokyo trip, add me on snapchat: amslal


Nezu muzeum z pięknymi ogrodami (ogromną ilością głodnych komarów).
Nezu museum in Tokyo with beautiful gardens (and loads of hungry mosquitos) .
Tokyo Tower - z zewnątrz prezentuje się imponująco, w środku 'disneyland', poza tymi jedynymi właśnie okienkami w podłodze.


Tokyo Tower - impressive from the outside, a little bit disappointing inside due to 'disneyland effect' - apart from these look-down windows on the floor. 


Oto jak japońskie metro radzi sobie w sytuacjach, gdy klimatyzacja zawodzi.
That's how Japanese tube solves the problems when the air con lets you down.Harajuku znacie na pewno nie tylko z moich poprzednich postów.  Daiso natomiast to jedna z sieci sklepów  ¥100 , o których wspominałam na snapchacie. 

You must know Harajuku. Daiso is one of the  ¥100 chains shops.7 comments:

 1. Love it!
  www.evdaily.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Piękne zdjęcia, bardzo klimatyczne.
  Chciałabym kiedyś odwiedzić Japonię...

  ReplyDelete
 3. Zazdroszczę Ci tych podróży :)

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  ReplyDelete
 4. Anonymous5/7/16 11:28

  http://i.imgur.com/9ETxEaN.jpg te zdjecie,wow!

  ReplyDelete
 5. Piękne zdjęcia. Mam pytanie co do góry Fuji, bo widziałam ostatnio kawałek filmu w telewizji i tam było o lesie, który górę otacza. I że jest nazywany lasem samobójców. To filmowa fikcja czy może faktycznie tak jest?

  ReplyDelete
 6. WOW, YOUR TRAVEL TO TOKYO SEEMS SO INTERESTING AND WILL GIVE YOU DIFFERENT EXPERIENCE.
  white sheer curtains

  ReplyDelete
 7. Ciekawe miejsca i świetne zdjęcia.

  ReplyDelete