Jak zapuścić gęste brwi? // How to grow thick eyebrows?

Moją zmorą niemal od zawsze były brwi. W liceum co prawda , nie przywiązywałam do nich wagi, na studiach natomiast (studiowałam kosmetologię) brwi grały niejednokrotnie pierwsze skrzypce. Jednego razu zostały 'wyregulowane' zbyt obficie, później ktoś zmasakrował je zbyt silną henną - metoda prób i błędów, a moje brwi stały się bardzo słabe i rzadkie. Do teraz! Na pewno wiele z Was słyszało o olejku rycynowym. Ma on swoje magiczne właściwości nie tylko dla brwi, lecz i włosów. Piszę to wszystko na własnym przykładzie. Stosowanie go jest dziecinnie proste, wiele zależy jednak od systematyczności. Gdy zaopatrzycie się już w olejek rycynowy, przygotujcie patyczki higeniczne bądź szczteczkę do brwi i zanotujcie, że od TERAZ, każdego wieczoru przez snem, po przemyciu brwi letnią wodą, rozprowadzacie na nich, (i w obszarach, gdzie chcecie wzmożyc porost włosków), starannie olejek rycynowy. To jednak nie koniec zabiegu. Równie istotną czynnością, którą musicie powtarzać codziennie, jest zażywanie jednej tabletki biotyny (witaminy B7).
Jeśli zachowacie regularność, już po tygodniu zaobserwujecie diametralne zmiany! Sama nie mogłam w to uwierzyć, nie robiłam zdjęć na bieżąco, jednak możecie porównać jakość moich brwi sprzed 'kuracji' i po. Nie reguluję ich zupełnie, chcę w końcu nacieszyć się gęstymi, naturalnymi brwiami bez potrzeby malowania ich, ale tylko od Was zależy co zrobicie ze swoimi, gdy już je 'wyhodujecie' :D

P.S. Ja stosuję olejek niecały miesiąc, w tym czasie zapomniało mi się o nim i o biotynie pewnie około 3-4 razy. Mimo tego, efekty wciąż są widoczne, wiem, że to nie jest ostatetczny rezultat, więc do dzieła! 
Aha, biotyna jest równie istotna jak i olejek rycynowy (nie osiagniecie pożądanego efektu używając  tylko jednego z nich), przyspiesza wzrost włosów na całym ciele, nie działa wybiórczo wyłącznie na brwi :)))

Since I can remember I always had problem with my eyebrows. At high school I didn't really care about them, at the University I read Cosmetology, so naturally my interest rose. Once they got plucked too much, later on someone has massacred them with a tint - try and fail method made my eyebrows really weak and thin. Until now! I bet a lot of you have heard about magical properties of humble castor oil... An significant property being it works amazingly not only on eyebrows but your hair also. Using castor oil is more than easy, it's all about maintaining regularity. When you get your oil, get cotton buds or an eyebrows brush and note that since NOW, every single evening before you go to sleep you're obliged to apply a dose of castor oil on your eyebrows and around them (the areas you want hair to start growing). That's not the end of the treatment.  Another and equally crucial ingredient is a biotin, vitamin B7 which helps to grow your hair and nails. If you manage to take one biotin pill and apply castor oil every evening, you'll notice the first result already after a week.

P.S. I use my castor oil and biotin for not even a month, during that period I forgot about the treatment up to 4 times and you can still notice a visible change. Please remember that both of them are essential, you won't achieve the effect using just one of them. FYI, biotin doesn't work on your eyebrows only, be prepared hair growth will increase slightly all over your body :))


7 comments:

 1. jeśli to faktycznie zadziała, to zmieniłaś moje życie na zawsze :D
  pozdrawiam!
  http://www.fashavable.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. mam nadzieje, ze zadziala! Daj znac po tygodniu :)

   Delete
 2. Great work! I’m really inspired by it :)
  www.cartincoupon.com

  ReplyDelete